Succes op provinciaal schooldamtoernooi

Maar liefst vijf jeugdleden van onze vereniging hebben zich geplaatst voor de landelijke halve finale schooldammen. Joran (groep 8), Laurent en Willem (beiden groep 6) van de Graaf Jan van Nassauschool te Gouda werden met hun schoolteams eerste bij respectievelijk de pupillen (groep 7 en 8) en de welpen (groepen 4-6).

Ook Lisanne met het tweede pupillenteam van de Graaf Jan van Nassauschool en Marit van het welpenteam van De Regenboog plaatsten zich voor de landelijke halve finales, die op zaterdag 21 april gehouden worden.

Op zaterdag 26 mei zijn de twee schooldamfinales. Een van de finales wordt door onze vereniging georganiseerd. De beste twaalf schooldamteams van de groepen 4 t/m 6 spelen komen in het Evertshuis te Bodegraven bijeen om uit te maken wie zich een jaar lang kampioen van Nederland mag noemen.